Otaku Center Nidzica

Forum dla Otaku od Otaku


#1 2012-07-29 18:46:16

 Steno

Użytkownik

40204590
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Przez Steno

Okej. Zaczynajmy ^^  Jestem szesnastoletnią dziewczyną. "Steno" początkowo służyła mi jako nick na blogu, potem na zapytaj i tak stała się moim "drugim imieniem". ;D Interesuję się M&A od bardzo dawna... kiedyś tylko nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Dopiero około 3 lata temu zainteresowałam się pewnym anime, a teraz chętnie spędzam czas na fandomie, gram w YGO, czytam mangi i oglądam anime. No sporo ich jeszcze przede mną... Uwielbiam Naruto, Bleach'a, Ao No Exorcist, Fairy Tail [choć dopiero je zaczęłam], Kuroshitsuji, Death Note, NO.6 itp.
Jestem wierną fanką yaoi xD Tak tak, obejrzałam już ich tyle i ciągle mi mało^^ A zaczęło się od JR <333
Poza tym często przeglądam nyana, gram w OSU, udaję Naruto... tak, tak to cała porypana ja ;3
Uwielbiam k-pop (i nie mam na myśli tylko Shinee-Lucifer czy Big Bang-Fantastic Baby, choć głos G-Dragon'a to dla mnie coś za co można by dać się pokroić). Jeśli chodzi o j-rock to również go kocham, lecz piosenka musi mi szczególnie wpaść w ucho jak np. SID-"Monochome no Kiss". [A i tak najlepszy mówisz, że jest Ruki z The Gazette - odzywa się moja podświadomość... i weź się tu z nią kłóć.]
Poza tym jestem całkiem normalna - śmiech na sali. - Przynajmniej tak mi się wydaje. Lubię się ładnie ubrać, spędzać czas w domu, czytać książki, oglądać horrory, malować paznokcie... Teraz idę do liceum na profil matematyczno-fizyczny.
Jestem... pod względem wiary ciężko jest mnie określić... Sam fakt, że kocham synów Szatana, robi chyba ze mnie satanistkę, choć takową się nie czuję ;D
Wracając do tematu książek: przeczytałam mnóstwo powieści o miłości fantastycznej... no i chyba z tego wyrosłam. Przerzuciłam się na literaturę grozy. czytuję Masterton'a i King'a.
Lubię rysować i malować, a że mi to nie wychodzi to już inna sprawa xD
Chciałabym zacząć uczyć się japońskiego, cóż może uda mi się to od września...
Co do konwentów: chciałabym, ale na razie na żadnym nie byłam i trochę nie chce sama tam jechać.

No to by było na tyle...

KONIEC PSOT! <333

Offline

 

#2 2012-07-29 18:54:54

Ruby^^

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Przez Steno

Hejka Steno !
mat-fiz xD to tak jak ja ;p
tez czytuję kinga <piateczka> ale mimo wszystko nadal uwielbiam ksiazki o miłości fantastycznej(nie ma to jak zmierzch, intruz, skrzydla laurel, szeptem itp itd)
hej wcale nie jestes satanistka xD, byc może jest taka opinia ale to ty wybierasz czy nią jestes czy nie xD hihi
Wow nic Ci nie powiem o anime które ogladasz bo nie znam sie na tym-jestem nowa
Cieszę się że dołaczyłas do nas. baw się dobrze.
aa no i mam nadzieje ze poznamy się lepiej
narazka


ART is the weapon <33

Offline

 

#3 2012-07-29 18:54:57

 Envy

Użytkownik

37319658
Skąd: Piątki
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przez Steno

Mat-fiz rządzi!! W sprawie konwentów mam tak samo hih >.<. Japoński to fajna sprawa ale samemu jakoś mnie nie ciągnie xD.
Serdecznie witam na forum. :3

Offline

 

#4 2012-07-29 19:06:27

 Steno

Użytkownik

40204590
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przez Steno

Aloha!
<Przybija piątkę ;D>
Też się cieszę, że dołączyłam. Dowiedziałam się o tym forum z fejsa. No cóż: fanów nigdy za wiele^^
Miło mi was poznać Ruby i Envy!
Można by się będzie kiedyś wybrać na konwent ;P

Envy, jak będę coś wiedziała o j. japońskim to dam ci znać. Uwielbiam "dręczyć" ludzi ;D A tak spytam: do której szkoły chodzisz?
___

Ruby, masz rację jeśli chodzi o wiarę. Też czytałam "Szeptem", "Zmierzch' itp... ;D

Offline

 

#5 2012-07-29 19:10:07

 Envy

Użytkownik

37319658
Skąd: Piątki
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przez Steno

Moja szkoła to LO im. Wyspiańskiego, te tzw. ''na dołku'' .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.polscyfanatycy.pun.pl www.dianne-forum.pun.pl www.pfserver.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl